0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Republic of Korea
KBL
Changwon LG Sakers
۷۸
۷۰
Suwon KT Sonicboom
Finished
۱۳:۳۰
Portugal
Nacional 2A
Salesianos Lisboa B
۷۹
۷۸
Clube Nacional de Natação
Finished
۰۰:۱۵
Israel
Super League
Hapoel Tel Aviv
۸۱
۹۴
Ironi Ramat Gan
inprogress
۱۸:۳۰
Mexico
CIBACOPA
Frayles de Guasave
۱۰۲
۱۰۵
Angeles CD Mexico
Finished
۰۶:۴۵
Iraq
IBL
Dijlah University
۹۴
۸۳
Al Shorta SC
Finished
۱۷:۳۰
Al-Hashd
۳۱
۵۰
Al-Karkh SC
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Paulista Women
Basquete Catanduva (W)
۵۵
۶۷
Corinthians (W)
Finished
۰۲:۰۰
Iran
1. Division
Mahgol
۶۳
۶۸
Golnoor Ishafan
Finished
۱۶:۰۰
Kazakhstan
National League Women
Okzhetpes (W)
۵۵
۵۸
Tomiris (W)
Finished
۱۰:۳۰
Barsy Atyrau (W)
۲۳
۹۹
Aktobe (W)
Finished
۱۷:۳۰
Kaspiy Aktau (W)
۵۷
۷۰
Turan (W)
Finished
۱۳:۰۰
Irtysh Pavlodar (W)
۵۳
۷۷
Astana Tigers (W)
Finished
۱۵:۱۵
Philippines
PBA D-League Aspirant's Cup
Marinerong Pilipino
۶۳
۷۲
CEU Scorpions
Finished
۱۵:۰۰
Go Torraku St. Claire
۱۱۸
۸۴
CCI Yengskivel
Finished
۱۲:۰۰
Romania
Liga Nationala
Dinamo Bucuresti
۴۸
۹۷
U-Banca Transilvania Cluj Napoca
Finished
۱۸:۳۰
CSO Voluntari
۵۳
۵۴
CSU Atlassib Sibiu
inprogress
۱۹:۳۰
BCM U. Pitesti
۲۸
۲۲
CS Rapid Bucuresti
inprogress
۲۰:۰۰
CSM Athletic Constanta
۴
۲
CSM Oradea
inprogress
۲۰:۳۰
Argentina
La Liga Federal
Estudiantes de La Plata
۸۰
۶۲
Ateneo Popular Versalles
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Temperley
۵۱
۵۴
GEV Parque
Finished
۰۳:۰۰
All Boys de Floresta
-
-
Tres de Febrero
Finished
۰۳:۰۰
Slovenia
Liga Nova KBM
Krka Novo Mesto
۸۰
۶۴
KK Triglav
Finished
۱۸:۳۰
KD Ilirija
۸
۵
KK Sentjur Tajfun
inprogress
۲۰:۳۰
Philippines
MPBL
Oriental Mindoro Disciplinados
۷۲
۸۶
Zamboanga Family`s Brand Sardines Valientes
Finished
۱۳:۳۰
Bicolandia Oragons
۶۸
۷۵
Negros Muscavados
Finished
۱۱:۳۰
Abra Weavers
۷۲
۷۸
Pasay Voyagers
Finished
۱۵:۳۰
China
CBA
Shanghai Sharks
۱۱۸
۹۸
Beijing Ducks
Finished
۱۵:۰۵
Finland
Division 1B
Lappeenrannan NMKY
۷۶
۶۷
Karkkila
inprogress
۱۹:۰۰
Europe
Euroleague
Maccabi Tel Aviv
۶
۳
Saski Baskonia
inprogress
۲۰:۳۰
Anadolu Efes Istanbul
-
-
Virtus Pallacanestro Bologna
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mexico
LMBPF Women
Mieleras Guanajuato (W)
۷۶
۶۹
CB Cinnamon (W)
Finished
۰۳:۳۰
Lithuania
LKL
BC Lietkabelis
۹۰
۶۳
Pieno Zvaigzdes Pasvalys
Finished
۱۸:۴۵
Lithuania
LMKL Women
LCC University (W)
۷۸
۹۱
Kibirkstis Vilnius (W)
inprogress
۱۹:۰۰
Hungary
NB I. A
NKA Universitas Pecs
۵۳
۴۸
Szolnoki Olajbanyasz
inprogress
۱۹:۳۰
DEAC Debreceni
۳۱
۲۵
Zalakeramia ZTE KK
inprogress
۲۰:۰۰
Budapesti Honved SE
۳۰
۴۵
Falco KC-Szombathely
inprogress
۱۹:۱۵
Soproni Sordogok
۶
۴
Alba Fehervar
inprogress
۲۰:۳۰
Qatar
Qatar Cup
Qatar SC
۵۲
۴۰
Al Khor
inprogress
۱۹:۳۰
Al Arabi
۹۸
۷۲
Al Gharafa SC
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
Extraliga
Spišskí Rytieri
۵۶
۴۳
Iskra Svit
inprogress
۱۹:۳۰
Europe
Latvian-Estonian League
BC Kalev/Cramo
۲۲
۲۷
BK Ventspils
inprogress
۲۰:۰۰
Puerto Rico
Baloncesto Superior Nacional
Gigantes de Carolina
۸۶
۸۸
Pirates de Quebradillas
Finished
۰۳:۳۰
Aguada Santeros
۹۶
۹۰
Indios de Mayaguez
Finished
۰۳:۳۰
Bolivia
Libobasquet
Basquetbol La Paz
۹۴
۱۰۳
Atletico Nacional
Finished
۰۲:۳۰
Pichincha Potosi
۷۷
۶۹
Leones de Potosi
Finished
۰۴:۰۰
Paraguay
Liga Nacional
Olimpia Kings
۸۳
۷۴
Colonias Gold
Finished
۰۳:۰۰
Argentina
LNB
Indepediente Oliva
۷۰
۷۸
Regatas Corrientes
Finished
۰۳:۰۰
Czech Republic
NBL
Sluneta Usti nad Labem
۴۷
۲۷
BK JIP Pardubice
inprogress
۱۹:۳۰
BK Decin
۲۹
۳۹
BC Brno
inprogress
۱۹:۳۰
Latvia
LBL
BK Ogres Kolibri
۵۰
۳۸
BK Liepaja
inprogress
۱۹:۳۰
Europe
ABA League 2
Zlatibor Cajetina
۴۵
۴۷
KK Podgorica
inprogress
۱۹:۳۰
Spartak Subotica
-
-
KK Helios Domzale
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Georgia
U22 League
Overtime U22
۹۷
۶۴
Sportuni Tbilisi U22
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
NB I A Women
BEAC Ujbuda (W)
۲۸
۴۶
NKA PEAC-Pecs (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Czech Republic
ZBL Women
KP Brno (W)
۴۸
۵۴
Sokol Hradec Kralove (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
FPB Paulista U20
F.R Jandira U20
۷۰
۹۴
Sorocaba U20
Finished
۰۱:۳۰
England
WBBL Women
London Lions (W)
۹۴
۶۱
Essex Rebels (W)
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
La Liga
Independiente SDE
۸۲
۶۵
Atletico Echague Club
Finished
۰۴:۰۰
Uruguay
LUB
Club Bigua de Villa Biarritz
۷۶
۷۹
Club Trouville
Finished
۰۳:۳۰
Guatemala
LMM
Halcones
۷۶
۵۹
USAC
Finished
۰۵:۱۵
Switzerland
SB League
Benetton Fribourg Olympic
-
-
Lions de Geneve
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sam Basket Massagno
-
-
Union Neuchatel Basket
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Senegal
Division 1
Jeanne D'arc
-
-
Mermoz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
LDD
Obras Sanitarias U23
-
-
CA Union Santa Fe U23
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Belgium
Top Division 1
Borgerhout
-
-
BC Guco Lier
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Latem de Pinde
-
-
Basket SKT Ieper
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Mailleux Comblain
-
-
Kontich Wolves HSE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Europe
Champions League
Telekom Baskets Bonn
-
-
Peristeri
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Belgium
Top Division 1 Women
Royal Castors Braine (W)
-
-
Belfius Namur Capitale (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
France
Nationale 1
Caen BC
-
-
UB Chartres Metropole
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Stade Olympique Maritime Boulonnais
-
-
Union Rennes Basket 35
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
BC Orchies
-
-
Aurore Vitre
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Saint Vallier Basket Drome
-
-
Union Tarbes Lourdes
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
So Pont De Cheruy Charvieu Chavanoz (SOPCC)
-
-
Toulouse BC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
STB Le Havre
-
-
Vendee Challans Basket
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mulhouse Basket Agglomeration
-
-
Rueil Athletic Club
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hyeres-Toulon
-
-
Union Tours Basket Metropole
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
USAP Basket Avignon
-
-
Loon Plage
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Andrezieux Boutheon ALS Basket
-
-
UJAP Quimper
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Denmark
Kvindebasketligaen Women
BMS Herlev (W)
-
-
Amager (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Senegal
Division 1 Women
Inseps UCAD SC (W)
-
-
Jaraaf (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sweden
Basketligan Women
Uppsala (W)
۸
۶
Telge Basket Sodertalje (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sweden
Svenska Basketligan
Norrkoping Dolphins
۲
۰
LF Basket Norrbotten Lulea
inprogress
۲۰:۳۴
World
Friendly Club Matches
Keila Korvpallikool
۳۹
۳۹
Tallinna Kalev Audentes
inprogress
۲۰:۰۰
Cyprus
Division A
Anorthosis Famagusta
۵۶
۳۵
Apollon Limassol BC
inprogress
۲۰:۰۰
Slovenia
2. SKL
ZKD Jezica
۷۰
۹۰
KK Litija
Finished
۱۹:۱۵
Croatia
Prva Liga
KK Gorica
۷۸
۹۲
Kvarner 2010
Finished
۱۷:۳۰
Algeria
Super Division
CR Beni Saf
۷۰
۷۷
CRB Dar Beida
Finished
۱۷:۳۰
China
WCBA
Sichuan Yuanda Merlot (W)
۸۹
۹۵
Inner Mongolia (Nei Menggu) (W)
Finished
۱۵:۰۰
Russia
Liga Pro 3x3
Europa-pro 3x3
۲۲
۱۷
Zenit-pro 3x3
Finished
۱۳:۰۵
Erofey-pro 3x3
۲۱
۱۹
Europa-pro 3x3
Finished
۱۳:۳۵
Zenit-pro 3x3
۲۲
۷
Amur-pro 3x3
Finished
۱۴:۰۰
Amur-pro 3x3
۱۱
۲۱
Europa-pro 3x3
Finished
۱۴:۳۵
Erofey-pro 3x3
۲۱
۱۸
Zenit-pro 3x3
Finished
۱۵:۰۰
Costa Rica
LDB Superior
Metropoli Academy
۹۴
۸۴
Limon Sharks
Finished
۰۵:۰۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Grindavik (W)
-
-
Thor AK (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
U.M.F. Njardvik (W)
-
-
Valur Reykjavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید